Teknik Altyapımız

Yazılım Platformu

Web tabanlı projelerimizi .Net platformunda, Microsoft Visual Studio ortamında ve ASP.Net teknolojilerini kullanarak geliştirmekteyiz. ASP.Net'in kurumsal projelerimizde sağladığı hız ve teknolojik avantajları oldukça fazladır.

Web Teknolojileri

Kullanıcı dostu arayüz, mobil uyumluluk ve son teknolojileri destekleyen alt yapısı nedeniyle HTML5 ve CSS3 teknolojilerini kullanmaktayız. Kullanıcılarımıza tüm tarayıcılarla uyumlu bir uygulama deneyimi sunuyoruz.

Uygulama Geliştirme Teknolojisi

Yazılım ekibimiz tarafından, çok katmanlı sistem mimarisinde, .NET4.0, C#4.0, ASP.NET MVC, HTML 5, CSS3 teknolojileri kullanılarak endüstri standardlarında uygulama geliştirilmesi yapılmaktadır.

Veritabanı Teknolojisi

Projelerimizde veritabanı olarak Microsoft SQL Server kullanmaktayız. Microsoft SQL Server'ı esnek yapısı ve kamu kurumlarındaki yaygın kullanımı nedeniyle tercih etmekteyiz

Kamu Kurumlarıyla Entegrasyon

Kamu kurumlarınca kullanılan ERP vb. sistemlere tam entegrasyon sağlıyoruz. Yazılım uygulamalarımız kurum sunucuları üzerinden kısa sürede sorunsuz olarak hizmet vermeye başlamaktadır.

AR-GE Desteklerimiz

Kamu kurumlarına yönelik geliştirdiğimiz e-Devlet projelerimiz, Ankara Üniversitesi Teknokent, TÜBİTAK ve Bilim Sanayi Bakanlığınca desteklenmeye değer bulunmuştur. Kamutech Yazılım Ar-Ge yönüyle de fark yaratmaktadır.

Kurumlara yönelik

noktasal çözümler!

Uzmanı olduğumuz alanlarda; kamu ihale mevzuatı, kamu ihale sözleşmeleri hukuku, hakediş hesapları ve ödemeleri, sözleşme süreçlerinin izlenmesi, özel sözleşmeli personel özlük işlemleri yönetiminde kamu kurumlarına destek vermekteyiz.

Kurumlara özel hazır paket yazılım çözümleri ya da ERP sistemleri ile tam entegre, kurumsal çözümler sunmaktayız

Web Tabanlı Sistemin Rahatlığı

Yükleme, kurulum derdi yok! USB Kilit yok! Verilerim kayboldu yok! E-Taşeron %100 web tabanlıdır. İnternet olan her yerde kullanıma hazırdır. İster uzak sunucudan ister kurum sunucusu üzerinden çalışma seçeneği vardır. E-Taşeron, kurum Bilgi İşlem servisinin talep edeceği teknik alt yapı ve standartlara tam uygundur. Harici bir yazılım uygulaması olarak kullanılabildiği gibi talep edilirse kuruma ait yazılımlarla entegrasyonu mümkündür.

Kullanımı Kolay Arayüzler

Modern çizgilere sahip, tertemiz arayüzler ile keyifli bir kullanım sunulmaktadır. E-Taşeron'u kullanabilmek için uzun uzun eğitimlere gerek yoktur. Genellikle kullanıcılarımız birinci gününde yazılımı çözer ve kullanmaya başlarlar. Ancak takıldığınız her noktada ister yazılım içinden canlı destek (Chat Support) uygulaması ile isterseniz uzak masaüstü (Desktop Support) bağlantısı ya da telefon ile uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz

Excel'den Aktarım İmkanı

E-Taşeron içerisinde yoğun veri girişi yapılan ekranlar (Taşeron işçi kayıtları, puantaj kayıtları, kıdem esas geçmiş çalışma kayıtları... vs.) için hazırlanmış, Excel'den aktarma seçenekleri mevcuttur. Bu sayede özellikle ilk kez sistemi kullanmaya başlayan kurumların ellerinde birikmiş yoğun veriyi E-Taşeron'a aktarmaları oldukça kolaydır